Монополія – Подвійний сингл
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Монополія – Подвійний сингл

Хлопці з чернівецької команди «Монополія», напередодні виходу свого першого студійного альбому, вирішили продемонструвати слухачам його настроєву та стилістичну багатогранність. Саме для цього учасники гурту презентували у соціальних мережах ще одну його частинку – подвійний сингл, що складається з двох абсолютно нових пісень «Швидкісна течія» та «Очі, які завжди дивляться». Запис представленого матеріалу відбувався на тернопільській студії Шпиталь Рекордс, зведення та мастеринг: Alex Sound.

Задля оприлюднення учасники «Монополії» обрали саме ці дві композиції не випадково. Саме у них, на думку музикантів, слухачі зможуть якнайкраще прослідкувати мінливу сюжетну лінію літньої пори, що часом може бути надзвичайно гарячою та драйвовою, а часом навпаки – сонячно-гармонійною. Що кому ближче, звісно ж, обирати тільки вам.

«У композицію «Швидкісна течія» ми вклали відображення всього того, що нам приносить наша музика, які відчуття, емоції та переживання вона здатна викликати принаймні у нас самих. У ній йдеться про те, що в музиці насправді первинне – енергетика і запал, а потім вже все інше. Сподіваємося, меломанів вона також не лишить байдужими. Щодо другого треку «Очі, які завжди дивляться», то тут одразу на думку спадає рядок з пісні Скрябіна «та ніщо не вічне, а любов тим більше». Ця робота – світла меланхолія по тому, що пройшло, але все ж лишило по собі спогади. Не гіркі й болючі, ні, – просто частинку минулого життя», – розповів «Нотаткам» вокаліст «Монополії» Олексій Іванков.

Додамо, що на наступні студійні цікавинки від «Моноплії» певно що доведеться трохи зачекати, адже наразі музиканти зайняті підготовкою до виступів одразу на трьох літніх фестивалях. Отже, чекайте виступ колективу на фестивалі «Зашків 2016» (17-19 червня, Львівська обл., с. Зашків), «Обнова-фесті» (19 червня, Чернівці) та арт-фестивалі «Трикутник» (2-3 липня, с. Воскресінці поблизу Коломиї).

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *