Монополія – Брудні танці
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Монополія – Брудні танці (Сингл)

Презентуємо вам свіжу рок-н-рольну новинку від юної чернівецької команди «Монополія» під назвою «Брудні танці». І хоча новий сингл колективу не є авторським треком, називати його класичним кавером також було б недоречно, адже хлопці українізували текст оригінальної композиції відомого британського інді-рок гурту Arctic Monkeys «I bet you look good on a dancefloor».

«Нещодавно наш творчий доробок поповнився ще однією композицією. У ньому наша спільна любов до гурту Arctic Monkeys поєдналася з любов’ю до фільму з розряду класики «Брудні танці» і вилилась в однойменну пісню», –йдеться в анотації до нового синглу.

Записували свій новий трек учасники «Монополії» на тернопільській студії звукозапису Шпиталь Рекордс, що вилилось у якісне та фірмове звучання новопредставленої пісні.

Цікаво, що гурт «Монополія» з’явився саме на базі кавер-гурту The Lads (ще раніше Lady & the Lads), проте з часом музиканти обрали авторський вектор розвитку команди та записали свій дебютний EP. Наразі учасники гурту продовжують активно працювати над своїм власним матеріалом, тож слідкуйте за новинами від формації у соціальних мережах!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *