Monopolia – Шалене Життя
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Monopolia – Шалене Життя (Альбом)

Свого часу ми вже знайомили вас зі студійними синглами молодого чернівецького гурту «Монополія», і сьогодні з радістю представляємо до вашої уваги вже цілий повноформатний альбом команди, що отримав назву «Шалене життя». Платівка вмістила у себе дванадцять композицій колективу, загальною тривалістю трохи менше години, які народжувалися протягом останніх двох з половиною років, за виключенням хіба що треку «Очі, які завжди дивляться на сонце…», написаного більше десяти років тому. Запис матеріалу: «Шпиталь Рекордс» (Тернопіль) та Alex Sound (Чернівці), зведення і мастеринг: Alex Sound.

«Наша платівка описує те, як саме ми розуміємо словосполучення «Шалене життя» – часом це шаленство в гучній компанії, часом – шаленство від почуттів, а часом від того, яким непередбачуваним і красивим є цей світ. Про яке саме шаленство ми б не говорили, воно обов’язково має бути у житті кожного із нас, тому що з ним ти відчуваєш себе живим, воно наповнює тебе силою, змістом, почуттями. Відчуваючи його, хочеться жити», – розповів «Нотаткам» гітарист та вокаліст гурту Monopolia, автор текстів і музики, Олексій Іванков.

Видання першого студійного альбому – це, звісно ж, момент дуже мотивуючий, от і хлопці з гурту Monopolia вирішили довго не засиджуватися без роботи і вже взялися за написання нового матеріалу. Окрім того, незабаром команда планує організувати серію виступів на підтримку дебютного диску, тож слідкуйте за новинами у соціальних мережах.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *