МОНОЛОГ – Бідний бо дурний
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

МОНОЛОГ – Бідний бо дурний (Кліп)

Львівський репер МОНОЛОГ випустив новий трек та дебютний кліп на нього.

Нова робота репера має назву «Бідний бо дурний». За словами самого артиста, «в сучасному світі люди максимально концентруються на різних матеріальних благах, і в тому немає нічого поганого, але, на жаль, більшість думає, що це все дається дуже легко. Цим власне і користуються різного роду коучі і їм подібні інфо-попрошайки, які втирають різну хрінь про успіх, гроші, про те як це все просто, а наївні люди купуються на картинку з інтернету і витрачають свої кошти та час на споживання цього лайна , але в результаті далі стоять на місці і ганяють пусте в порожнє».

Під час зйомки кліпу не обійшлося і без форс-мажорів. «Почав знімати відео на новий трек, весь концепт відоса був розписаний, як то кажуть, планували все робити по плану. Але як завжди життя вносить свої корективи, реквізит не доїхав, братюні теж не змогли підтягнутися, ну а вишенька на торті – це злива, яка почалась після обіду, простіше кажучи ол інклюзів. Але світ не без добрих людей, і хто не підкачав, так це Володя Якимчук – чувак просто атомний, з самого ранку повернувся до Львова зі зйомок в Карпатах і супер вчасно приїхав на локацію, знімав до патєрі пульса і навіть не напрягся, що наш план зйомок накрився мідним тазом, крч, Володя крутий, ми сьогодні відзняли повний d.i.y. з нуля», – розповів МОНОЛОГ.

Саунд продюсером треку став київський продюсер Spin Symmetry. Трек вже є доступним для прослуховування на всіх популярних стрімінгових сервісах в мережі.

МОНОЛОГ – Бідний бо дурний
Придбати
МОНОЛОГ у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *