Моноліт – Sex-Ninja-Rock'n'Roll
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Моноліт – Sex-Ninja-Rock’n’Roll (EP)

У своєму свіжому трьохтрековому EP-релізі Sex-Ninja-Rock’n’Roll, учасники рок-гурту «Моноліт» з міста Шостка Сумської області заспівали українською мовою! Кілька днів тому музиканти оприлюднили даний музичний матеріал у соціальних мережах та ліцензійних online-платформах продажу контенту, оголосивши разом з тим про старт великого конкурсу репостів, що триватиме до 12 лютого 2017 року. Більше деталей та умов розіграшу за наступним посиланням.

За словами музикантів, усі три композиції з EP Sex-Ninja-Rock’n’Roll є достатньо різноплановими, проте саме вони серед переліку усіх не записаних раніше треків, найчастіше виконувалися під час живих концертів гурту «Моноліт» останніх років та вже встигли припасти до душі чималій кількості прихильників. «З самого початку ми думали презентувати сингл у вигляді одного нового треку, але зважаючи на те, що останнім релізом «Моноліт» був альбом «Таємний Знак», презентований наприкінці 2012 року, ми все ж таки вирішили, що для тих, хто чекав 4 роки, одного треку буде явно замало», – зазначає лідер формації Костянтин Гордійчук.

Додамо, що ці три композиції мають потрапити до переліку треків третього за ліком повноформатного альбому гурту, робота над яким наразі триває. Хлопці обіцяють оголосити його назву та дату презентації вже на початку наступного року, разом із результатами вищезгаданого конкурсу для користувачів соц. мереж.

Моноліт – Sex-Ninja-Rock’n’Roll

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *