Monokate (Go_A) - Vorozhyla
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Monokate (Go_A) – Vorozhyla (Кліп)

До вашої уваги нова робота під назвою Vorozhyla від фронтвумен гурту Go_A Катерини Павленко на псевдо Monokate. Пісня була написана під враженням від зйомок в українському фільмі «Довбуш», де співачка отримала епізодичну роль мольфарки.

Monokate – це особистий проект Катерини, у якому співачка висловлює через музику та вірші свої особисті, глибокі емоції, показує внутрішній діалог із собою та іншими людьми. Багато пісень Monokate є біографічними. Через музику співачка розказує свою історію, але торкається тем, які близькі багатьом людям. Творчість Monokate про любов, розчарування, надію, дружбу, людей та свободу.

Monokate (Go_A) - Vorozhyla

Як ми вже зазначили, на створення композиції виконавицю надихнув образ мольфарки, який вона втілила у стрічці. За сюжетом, її героїня здійснює стародавній обряд, щоб врятувати малого Олексу після удару блискавки. У композиції навіть можна почути замовляння, яке героїня проговорює у рамках ритуального зцілення.

Режисура та авторство головної ідеї музичного відео Vorozhyla – справа рук та вмінь режисера монтажу стрічки «Довбуш» Дениса Захарова. Образи Monokate у кліпі створила художниця Марія Керо.

Дивіться картину «Довбуш» від учора в усіх доступних кінотеатрах й відчувайте багатовікову магнетичну силу, що таїться в глибині Карпатських гір.

Слова: Катерина Павленко. Музика: Катерина Павленко Артем Єфімов.

Monokate (Go_A) – Vorozhyla
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *