Monochromea – Live on the Mainstreet
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Monochromea – Live on the Mainstreet (Альбом)

Друзі, хочемо познайомити вас із творчістю молодого інді-рок гурту Monochromea, адже маємо для цього чи не найкращий привід – сьогодні у мережі офіційно відбувся реліз першого за ліком альбому команди. П`ятнадцятитрекова платівка отримала назву Live on the Mainstreet, що, до речі, не є випадковістю, адже всі композиції диску були записані під час виступу гурту на центральній вулиці столиці України.

«Наш перший альбом вийшов у live-форматі. Його можна назвати унікальним хоча б через той факт, що вперше в історії української музики гурт видав дебютну платівку, що цілком складається із записів його першого виступу на Хрещатику», – зазначила вокалістка Monochromea Христина Хромяк під псевдонімом Nane. Вона також розповіла, що надовго запам’ятає невимушену атмосферу того концерту і ніколи не забуде всіх тих людей, що палко підтримували музикантів, танцювали та підспівували.

Подальші плани молодого гурту, як прийнято зазвичай казати, наполеонівські. Вже зовсім скоро, слідом за концертним альбомом Live on the Mainstreet, учасники Monochromea обіцяють презентувати його студійних послідовників, при чому як на англійській, так і на українській мовах. Майбутні релізи не будуть повторювати музичний матеріал сьогоднішньої новинки, а міститимуть абсолютно інші композиції.

Додамо, що за словами продюсера Monochromea Максима Доценко, вже через 2 роки гурт планує зібрати Палац спорту, а через 3 – Олімпійський. Такі заяви, звісно ж, достатньо амбітні, а за тим, як воно буде насправді, ми із вами будемо з цікавістю спостерігати.

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *