MONATIK - Vitamin D
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MONATIK – Vitamin D UA (Кліп)

MONATIK презентував україномовну версію свого хіта Vitamin D та закликав слухачів зробити донат для 76 батальйону, 102 бригади.

За словами артиста, наразі вся його творчість направлена на те, щоб принести користь та допомогти. І саме тому реліз нової композиції Vitamin D з проекту «відремонтованих пісень» MONATIK вирішив присвятити ще одному великому збору для наших хлопців та дівчат з передової.

MONATIK - Vitamin D

Словом, діжка з вітаміном D перетворилася у діжку донатів. Виконавець закликав усіх, хто буде дивитися кліп чи слухати нову версію пісні, по можливості зробити благочинний внесок замість лайків та коментарів. Мова про допомогу 76 батальйону, 102 бригади, який наразі боронить країну на Запорізькому напрямку. Хлопцям та дівчатам конче необхідні рації та тепловізори.

«Не дивлячись на те, що зараз неймовірна хуртовина накрила нашу прекрасну Одесу та південну Україну, я щиро вірю, що вже зовсім скоро ми всі разом будемо під мирним небом святкувати нашу перемогу. Тож тримаємось, не сумуємо, донатимо і отримуємо вітамін D!» – каже MONATIK.

MONATIK – Vitamin D
Посилання на діжку донатів

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *