MONATIK - Вічно танцююча людина
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MONATIK – Вічно танцююча людина (Кліп)

Сьогодні Monatik презентує кліп до пісні «Вічно танцююча людина», задля якого було проведено кастинг сотень танцівників зі всієї України. Режисурою відео займалася Юлія Паскаль. За словами режисерки, дана робота вмістила у себе енергію, символізм, прагнення творити попри всі негаразди. Це сила перетворення і виникнення нового.

MONATIK - Вічно танцююча людина

Monatik: «Із початком повномасштабної війни я сховав танці й любов до них десь усередині себе. Просто не міг більше відчувати їхню необхідність. На другий рік мали місце два фактори, які розбудили їх. Перший — це вистава «Конотопська відьма» (режисер Іван Уривський) в театрі імені Івана Франка, а другий — це «Кабаре», яке Олена Коляденко з її талановитою командою поставили у «Молодому театрі». Я щиро вдячний цим неймовірним митцям за їхню роботу та за нагадування про те, що танці є справнім мистецтвом.

Після того, як я переглянув ці вистави, я не міг утихомирити емоції минулого, які просто таки виносили давно зачинені двері. Я пригадав, що танці є сонцем, вони здатні дарувати вітамін D. Вони допомагають залишати негативні емоції позаду і повертатися до тонусу не лише фізично, але й морально.

Із величезними переживаннями я анонсував кастинг танцівників для нової відеороботи. Звісно, чимало професіоналів поїхали з України. Але в кастингу взяли участь практично 500 людей і це додало натхнення й розуміння, що наш напрямок руху – правильний. Останньою краплею стало бажання моїх дітей записатися на танці, а це заняття є корисним і необхідним у будь-якому віці. Так почала прокидатися Вічно Танцююча Людина.

Прем’єра композиції «Вічно танцююча людина» вже відбулася на всіх музичних майданчиках. Послухайте її, і якщо вона стане для вас промінчиком сонця у теперішні темні часи та подарує трохи теплих емоцій – її головну місію буде виконано!»

MONATIK – Вічно танцююча людина
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *