MONATIK - Repaired
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

MONATIK – Repaired (EP + кліп)

MONATIK поділився з меломанами своїм новим «відремонтованим» міні-альбомом Repaired, який включив у себе відомі пісні артиста, перекладені українською мовою. Загалом реліз включив у себе шість оновлених треків.

«Звітую вам щасливу новину – дебютний EP Repaired тепер доступний на всіх основних музичних платформах! Ця музика уже стала мелодіями, які супроводжують дні та ночі для тисяч людей на стадіонах. Щиро вдячний кожному з вас за цей неповторний досвід!» – пише у соціальних мережах  MONATIK .

MONATIK – Repaired
Музичні платформи


Разом із міні-альбомом також було оприлюднено відео до українізованої версії пісні «Кружить».

«Щира подяка кожному з вас, хто протягом цих неймовірних 9 років (так важко повірити, що прем’єра цієї композиції відбулася 9 років тому), слухав нашу пісню “Кружить”, дивився відеороботу і робив цю музику саундтреком своїх днів і ночей. Давайте разом створимо нові, незабутні моменти! Також величезна вдячність Тані Муіньо за те, що ми колись створили цю відеороботу в прекрасному місті Одеса! Ця пісня змусила нас закружитися!» – додає артист.

Оновлена версія пісні «Кружить» від MONATIK висловлює почуття особливості, захоплення та відчуття магічності, які можуть виникати у взаємодії з іншою людиною. Вона описує, як всі речі довкола стають яскравішими та привабливішими через присутність особливої людини. Це трек про відчуття, емоції та магію, яку іноді приносить кохання та спілкування.

Окрім того, можна розглядати роботу «Кружить» як розповідь про те, що істинна краса чи особливість можуть зробити світ яскравішим та привабливішими.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *