MONATIK - Про Чарівну
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MONATIK – Про Чарівну (Кліп)

Нова пісня «Про Чарівну» від Дмитра Монатіка (MONATIK) покликана підкреслити неймовірність всіх українських дівчат та жінок, а також наголосити, що особливо у важкі часи дуже важливо нагадувати жінкам, що вони – найчарівніші.

Як зазначив MONATIK, пісню «Про Чарівну» він почав писати фактично близько пятнадцяти років тому, в момент знайомства з його майбутньою дружиною. Саме тоді артист написав перший куплет та слова приспіву. Так сталося, що інші ідеї вийшли тоді на перше місце і чернетка даної композиції дуже довгий термін чекала свого часу.

MONATIK - Про Чарівну

А вже у 2023 році, сумуючи за своєю родиною, яка була не поруч, співак згадав про той текст і дописав його. За словами Дмитра, він дуже хотів залишити у даній роботі особливу атмосферу першого знайомства, легкості, інтриги та несподіванки. І хоча у часи війни досить важко писати подібні легкі та ритмічні треки, занурившись у магію спогадів, йому все ж таки вдалося зробити це.

«Моя пісня «Про Чарівну» є одою всім мамам, дружинам, коханим, бабусям… Всім сильним, красивим та чарівним. Адже про чарівних – завжди на часі!» – каже MONATIK.

MONATIK - Про Чарівну

Режисурою відео вже традиційно займалася добра подруга артиста – Таня Муїньо. Зйомки відбувалися в Одесі, в приміщенні «Укрпошти». Це була не просто красива локація, а дещо більше та символічне: Одеса, не дивлячись на постійні обстріли ворога, продовжує мужньо триматися та тримати зв’язок між людьми, що якнайкраще підкреслює ідею пісні.

MONATIK – Про Чарівну
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *