MONATIK – Направляй Мене (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MONATIK – Направляй Мене (Кліп)

Після прем’єри пісні та концертного відео до пісні «Направляй Мене», про які ми вже розповідали читачам «Нотаток», MONATIK поділився офіційним кліпом до новинки.

В основу кліпу покладено кадри з благодійного туру артиста, який тривав близько року та включив у себе численні виступи для військових, волонтерів та звичайних українців. За словами виконавця, це була музично-танцювальна терапія з піснями, що зашивають душі в найтемніший період історії Незалежної України.

«Саме силу духу відважних українців, які змушені жити під обстрілами та під акомпанемент повітряних тривог, які відшуковують внутрішні сили продовжувати працювати, платити податки, ходити на концерти, скидати донати та спільно творити новітню історію нашої країни, показано у даному відео», – йдеться в анотації.

MONATIK – Направляй Мене (Кліп)

Ось що каже про кліп «Направляй Мене» сам MONATIK: «Навіть в найскладніші і темні часи, здатність музики, хоча б ненадовго, створювати необхідний внутрішньому світові правильний настрій продовжує працювати. Ця музика направила нашу команду в складний, але необхідний всім нам благодійний тур, а вас — на концерти до нас… Щиро дякую усім, хто завітав. Щиро вірю, що вона ще не раз направить нас один до одного. За останній рік я відвідав майже усі куточки нашої рідної України з благодійними виступами. Цей кліп є фіксацією концертів у історичний час для всіх українців.

Здатність посміхатись на зло ворогу в надскладний для нас час, не дивлячись на біль і втому, зафіксована в цьому відео. Ми намагалися разом з режисером Артемом Григоряном фіксувати всі моменти, які відбувалися з моєю командою під час благодійного туру».

MONATIK – Направляй Мене (Кліп)
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *