Молоді Українські Артисти (МУА) - Вільні Люди
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Молоді Українські Артисти (МУА) – Вільні Люди (Кліп)

Новий музичний проєкт «Молоді українські артисти» нещодавно презентував роботу «Вільні Люди» – повість про героїзм та відвагу українських інтелігентів покоління 20-30-х років.

Авторство пісні належить Дмитру Кравченку, виконує її співачка Анна Пустовойт, аранжування – справа рук Владислава Баранського.

Пісня «Вільні люди» – це результат плідної роботи нової музично-артистичної формації «Молоді Українські Артисти». Композиція відкриває перед нами сторінки історії, що несе важливе повчання для сучасної України, зберігає пам’ять про трагічні події минулого, передає сповнену надії повість про героїзм та відвагу українських інтелігентів.

Молоді Українські Артисти (МУА) - Вільні Люди

«Вільні Люди» є мелодійною розповіддю про «Розстріляне Відродження», про один із найтрагічніших періодів історії нашої країни. Ці темні часи настали у 1930-х роках, коли комуністичний режим розпочав безжальне придушення творчої свободи та незалежної думки. Інструментом репресії міг бути арешт, розстріл, табір для інтелігенції, а також ретельне замовчування великих талантів.

За словами авторів, основною метою даної роботи є заклик до людей пам‘ятати власну історію, намагатися зберігати її сторінки для нащадків. Цією ліричною розповіддю музиканти прагнули нагадати всім нам про історичну жертовність боротьби за цінності свободи. Зображена драма влучно демонструє стійкість українського духу та героїчну послідовність нашого народу на своєму шляху.

Молоді Українські Артисти (МУА) – Вільні Люди
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *