Molly's – Світло
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Molly’s – Світло (Кліп)

Друзі, продовжуємо знайомити вас із молодими та цікавими музичними проектами України, і от, сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги творчий доробок Івана Верещагіна та його інді-гурту Molly’s. Цікаво, що перший же сингл київського колективу, а саме дебютна студійна пісня «Світло», яка побачила світ близько року тому, з часом отримала також своє візуальне втілення у вигляді офіційного відеокліпу. Новий ролик з’явився у всесвітній мережі декілька днів тому на сайті Musicinua, YouTube сторінках, та, звісно ж, в офіційних спільнотах колективу у соціальних мережах. Режисером свіжої відеороботи виступила Олена Сніцаренко, а операторську роботу виконав Павло Ліхолат.

За словами режисерки, у роботі над кліпом «Світло» гурту Molly’s вона вирішила взяти за основу образ внутрішнього світу людини, зі всіма його особливостями та унікальним сяйвом. Саме це сяйво зазвичай люди шукають одне в одному, плекають його та слідують за його світлом протягом усього життєвого шляху. Частину цього світла ми назавжди лишаємо в душах інших людей, тож головною ідеєю кліпу є заклик лишати по собі виключно добро.

Лідер проекту Molly’s Іван Верещагін у свою чергу висловив величезну подяку всім, хто в тій чи іншій мірі долучився до створення цього кліпу та зазначив, що йому надзвичайно приємно було працювати з кожним із них. «Олена Сніцаренко – творець, режисер. Завдяки їй все взагалі відбулося. Вона сформувала цю картину і тримала під чутким контролем весь робочий процес від самісінького початку і аж до кінця. Низький тобі уклін за твою працю та ініціативу! Паша Ліхолат – справжній майстер знімальних справ, оператор. Паша, спасибі тобі за чуйність і ту легку, радісну атмосферу, що панувала на майданчику. Марина Ільїна – актриса, надзвичайно мила і добра особа. Вона зуміла привнести у картину красу і невинність. Марина, дякую тобі за твою надзвичайну духовну чистоту. Спасибі всім вам, дорогі друзі, за те, що торкнулися мого життя», – написав у соціальних мережах музикант.

Наразі Іван та музиканти його проекту сконцентровані на роботі над наступним студійним синглом, реліз якого вже заплановано на квітень 2016 року. Долучайтесь до офіційних сторінок проекту, щоб першими ознайомитись з майбутньою прем’єрою.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *