Мольфа – Сповідь ворона
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мольфа – Сповідь Ворона (Сингл)

До вашої уваги новинка від гурту «Мольфа», заснованого колишнім вокалістом «Карни» Олексієм Ярошем – свіжий авторський сингл «Сповідь Ворона», який музиканти поширили у мережі вчора, 24 листопада. Точніше сказати його студійна версія, адже концертний запис даного треку вже давно гуляв сторінками соціальних мереж і навіть встиг полюбитися багатьом слухачам.

В основі композиції «Сповідь Ворона» на вас очікує історія «нащадка первісних світлин», якого побачені за життя смерть і народження, бруд та численна людська жадібність перетворили на безсмертного ворона – мисливця за негідними душами. Але і таким епохальним створінням часом необхідно повідати світу свою історію, тож хлопці з «Мольфи» закликають своїх слухачів разом із ними зазирнути в очі птахата зануритись у його неймовірну сповідь.

Ефектну ілюстрацію до нового треку створив івано-франківський художник Кирил Кіріллов. До речі, ця обкладинка може скласти гідну конкуренцію основному логотипу гурту Mol`fa у ролі потенційно зображення на фірмових футболках команди.

Додамо, що прем’єра нової композиції «Сповідь Ворона» була приурочена до львівського концерту «Мольфи», який відбудеться вже сьогодні в місцевому байкер-клубі The Gas Station о 19:00. І поки відчайдушні шопоголіки будуть відшуковувати великі знижки «чорної п’ятниці», прихильники сучасної української музики віддадуть перевагу отриманню яскравих вражень від концерту а не різним матеріальним благам. Деталі щодо виступу за телефоном: 098 731 2613, не пропустіть!

Мольфа – Сповідь Ворона

Завантажити в архіві


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *