Мольфа – Пісні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мольфа – Пісні

Новий гурт Олексія Яроша, колишнього вокаліста гурту «Карна», продовжує свою активну творчу діяльність, повсякчас даруючи слухачам все нові й нові напрацювання. Зокрема 6 серпня 2014 р. на офіційній сторінці колективу ВКонакті було презентовано ще одну пісню новоствореного колективу «Мольфа» – «Муза мого раю». Ця композиція стала шостим треком в активі івано-франківських музикантів, слідом за піснями «Закликаю», «Подарунок Небес», «Чарівний Покидьок», «Врятуй» та «Розбуди мене».

Варто додати, що до пісні «Подарунок Небес» учасники «Мольфи» підготували також і відеоряд. За основу дебютного кліпу було взято образ невичерпної сили вогню, яка здатна підтримувати життєву силу з середини, направляти нас на вірний шлях у тій чи іншій життєвій ситуації, але в той же час може яскраво спалахнути на купі зайвих амбіцій і надмірній самовпевненості самого носія полум’я. Переглянути музичну міні-стрічку можна за наступним посиланням.

Повертаючись до нової композиції «Муза мого раю», варто зазначити, що її було представлено спеціально до фестивалю «Захід», який буде проходити з 8 по 10 серпня у селі Родатичі поблизу Львову. «Мольфа» вийде на рок-сцену цьогорічного «Заходу» на третій фестивальний день о 17:00.


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *