Мольфа – Не карайте
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Мольфа – Не карайте (Кліп)

Франківчани з гурту «Мольфа» не відстають від своїх опонентів по альтернативній музичній сцені з «Карни» (як ви знаєте, нинішній вокаліст Олексій Якрош – у минулому фронтмен «Карни»), так само як і колеги презентувавши загалу свою нову офіційну відеороботу. Свіжий кліп на пісню «Не карайте», який, між іншим, тільки-но сьогодні з’явився у мережі, створено за допомогою тандему режисерів у складі Романа Печижака та Олени Кулик.

Зйомки ролика «Не карайте» відбувалися на мальовничому хребті Каменистий, що на Косівщині, та в рідному для музикантів Івано-Франківську. До речі, місцеві розповідають, що саме на цьому гірському хребті ватажок опришків Олекса Довбуш планував свої найбільші напади на Косівських багачів та перепочивав, повертаючись у Чорногору.

Загальна робота над ним тривала більше одного календарного року (!). «Ми настільки довго працювали над цим кліпом, що зараз, коли останні штрихи вже зроблено, нам аж самим не віриться в те, що ми його нарешті закінчили. Велике спасибі усім тим, хто допомагав нам у його створенні», – написали в Інтернеті музиканти «Мольфи».

Цікаво, що свій наступний відеокліп хлопці з «Мольфи» планують зробити більш особистісним, самостійно взявшись за режисуру, зберігши водночас усю команду професіоналів, що працювала над згаданою міні-стрічкою «Не карайте».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *