Мольфа – Мала
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мольфа – Мала (Сингл)

Музиканти франківського гурту «Мольфа», заснованого колишнім вокалістом гурту «Карна» Олексієм Ярошем, нарешті нагадали про себе черговим студійним синглом під назвою «Мала». Свіжа композиція стала вже десятим авторським твором у дискографії гурту, починаючи з дати заснування формації у 2012 році та, власне, першим оприлюдненим релізом у поточному 2016 році. Робота над згаданим треком «Мольфи» вже звично проходила на студії Frost Magnetic Records.

Як зазначили музиканти «Мольфи», своєю новою піснею «Мала» вони прагнули хоча б трохи розвантажити напружену стрічку новин сьогоднішнього медійного простору, адже її було написано у мажорному ключі та приправлено світлими позитивними емоціями. «Головна ідея композиції полягає у величезному прагненні людини змотивувати оточуючих сприймати її саме такою, якою вона є насправді, без зайвих масок та прикрас. Нею ми вирішили трохи підзарядити вас позитивною енергетикою, без якої неможливо існувати у такий важкий час. Давайте будемо кохати, а не критикувати!» – зазначили в анотації учасники «Мольфи».

Свою нову «Малу» музиканти виклали для вільного прослуховування та завантаження в Інтернеті, при чому не тільки у класичному mp3 розширенні, а й у lossless форматі. Тож якщо ви віддаєте перевагу насолоді прем’єрами виключно у найкращій якості, сьогодні матимете таку можливість.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *