Мольфа - Доторкнись
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Мольфа – Доторкнись (Кліп)

«Вся сила в щирих, правдивих, життєвих емоціях», – стверджують музиканти гурту «Мольфа», які днями, завершивши творчу паузу, презентували у мережі студійну новинку під назвою «Доторкнись», та ще й відзняли до неї офіційний кліп. Запис треку та його подальше зведення і мастеринг, відбувалися на студії «На Хаті Рекордз».

Зауважимо, що мольфа – це будь-яка магічна річ карпатського мольфара, яку він використовує у своїй магічній практиці. І саме із таким значенням музиканти асоціюють свої треки, називаючи їх власноруч створеними оберегами, що діють тільки на тих, хто дуже їх чекав. Відтак, нова композиція-оберіг під назвою «Доторкнись» вже стала на захист відданих шанувальників гурту Molfa, а вже за деякий час учасники команди обіцяють подарувати меломанам ще більше засобів для боротьби проти поганого настрою у вигляді цілого міні-альбому.

Що стосується відеокліпу до пісні «Доторкнись», то його ідея належить вокалісту гурту Олексію, а у життя її втілили Наталя Каблюк та Роман Капустинський (8NeboStudio). Головну роль міні-стрічки виконала зовсім юна акторка Єва Новаківська. «Це було містично, холодно, волого, але весело і продуктивно», – розповідали про знімальний процес його безпосередні учасники.

Для тих, хто не знає, додамо, що в основі франківського гурту «Мольфа» стоїть відомий музикант Олексій Ярош, колишній фронтмен альтернативної команди «Карна».

Українська музика: Мольфа – Доторкнись

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *