Мольфа – Чорно-біла война
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мольфа – Чорно-біла война (EP)

«Чорно-біла вОйна більше не настане», – стверджують музиканти гурту «Мольфа» у титульному треку свого свіжого студійного ЕР-релізу Black and White War, або ж «Чорно-біла война». Якщо вже бути зовсім точними, то даний міні-альбом являє собою лише першу частину майбутньої музичної картини у форматі лонг-плей, тому, як то кажуть, далі точно буде.

Нагадаємо, що і тижня не минуло з моменту попередньої прем’єри пісні і кліпу «Доторкнись» – 20 березня учасники гурту Molfa оприлюднили дану роботу на своєму YouTube-каналі, разом із тим натякнувши про дуже скорі наступні новини. Власне, тоді музиканти вели мову саме про «Чорно-білу войну», куди потрапила і згадана нами композиція «Доторкнись», зайнявши місце важливого фінального акорду. Загалом до міні-платівки увійшли чотири треки команди, записані на студії Na Hati Records під керівництвом саунд-продюсера Alex J Kramer.

Ви не подумайте, помилку у назві релізу від Molfa ми не допускали, просто тут було збережено авторський правопис. Звісно, прихильники запитали фронтмена команди про те, чому він використав саме слово «вОйна», на що співак відповів, що виходячи з мелодизму пісні, у тому місці точно мав би бути наголос на літеру «О», а будь-яке інше слово для характеризування подібного протистояння просто не підходило. Можемо припустити, що поняття чорно-білої війни тут використано у розумінні архаїчної боротьби добра і зла, сил світла і темряви.

Додамо, що свою новинку музиканти «Мольфа» виклали для вільного завантаження усім бажаючим, але за деякий час анонсували появу ЕР на сервісах продажу контенту, де незабаром можна буде підтримати гурт символічною грошовою сумою.

Українська музика: Мольфа – Чорно-біла война

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. ДНД says:

    Впізнаю стару-добру Карну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *