Моє MORE – Забери мене
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Моє MORE – Забери мене (Сингл)

Репрезентуємо для всіх прихильників української сучасної музики вчорашній дебют молодого гурту «Моє MORE» з міста Червоноград. Новопредставлений трек під назвою «Забери Мене» став першою студійною роботою колективу, який існує всього-нічого – фактично декілька місяців. Робота над композицією проходила на студії MuzProduction [UA], за що хлопці висловлюють величезну подяку Майку Кравцю, а також всім, хто в тій чи іншій мірі посприяв втіленню у життя їхніх творчих задумів.

Цікаво, що вокаліст гурту «Моє MORE» Юрій Полоцький написав текст пісні «Забери Мене» достатньо давно, близько півтора роки тому. «На мою думку, як автора, ця пісня є своєрідним криком душі. Точніше криком про порятунок людських душ. Бо все кудись котиться, люди все частіше стають жадібними, злими та голодними… Але мені дійсно хочеться вірити, що є десь на землі місце, позбавлене усього цього негативу», – розповів «Нотаткам» фронтмен.

За словами Юрія, амбіцій у його гурту «Моє MORE» хоч відбавляй. Наразі музиканти готуються до запису свого першого міні-альбому, до якого увійде близько восьми авторських композицій, а також планують свою активну концертну діяльність і відкриті до пропозицій організаторів виступів. Шукайте контакти на сторінках у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *