Моє MORE – Забери мене
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Моє MORE – Забери мене (EP)

Деякі читачі «Нотаток» можуть пам’ятати молодий гурт «Моє MORE» та їхній дебютний сингл «Забери мене», після якого майже рік музиканти працювали над подальшим авторським матеріалом та вже готові поділитися ним з українськими меломанами! Відтак червоноградський колектив оприлюднив у мережі свій перший офіційний міні-альбом під тотожною до синглу назвою, загальною тривалістю шести треків близько 25 хвилин. За словами учасників «Моє MORE», новий EP-реліз з’явився на світ через їхнє велике прагнення долучитися до процесу становлення сучасної української музики, донести до слухача чесні слова та емоції.

«Міні-альбом «Забери мене» вийшов достатньо різнобічним. До нього потрапили як композиції соціального спрямування, так і романтичні твори про любов, котра, на нашу думку, обов’язково врятує світ. Запис здійснювався на львівській студії звукозапису MuzProduction UA протягом літа-осені поточного року, а в якості сайнд-продюсера платівки виступив Mike Kravets. До слова, він нам дуже допоміг у роботі над релізом, за що гурт «Моє MORE» висловлює йому величезну вдячність», – прокоментував «Нотаткам» новинку фронтмен гурту Юрій Полоцький.

За його словами, на наступний рік формація вже має чимало творчих ідей, тож протягом усього 2017 року колектив планує розширювати коло своїх друзів та намагатися максимально зацікавити вітчизняного слухача своїми авторськими напрацюваннями. Слідкуйте за новинами від команди у соціальних мережах!

Моє MORE – Забери мене

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *