moe – Зорепад
Електронна музика, Матеріали, Релізи

moe – Зорепад (EP)

Майже рік тому ми розповідали читачам нашого сайту, зацікавленим новою українською музикою електронного напрямку, про проект moe та, зокрема, його перший сингл «Зорепад», який наразі став основою для однойменного міні-альбому формації. Нагадаємо, що у витоків moe стоїть мультиінструменталістка Moe Nagasi, знана своєю співпрацею з 5 Vymir, Andzh, Postman, Love’n’Joy та іншими, а безпосередньо у записі нового ЕР їй допомагали музиканти гуртів Sinoptik та «КПОБ», спільно зі звукоінженерами релізу Максом Андрухом та Вадимом Лазарєвим (Hi5 studio та Lipkyzvukozapys відповідно).

«У кожній композиції присутня основна думка, яку в різних ситуаціях та різними способами я намагалася доносити не тільки слухачу, але і до самої себе. Адже музика – це те, що стоїть за всім та всіма. Від швидкоплинної думки до руху вперед. Я відшуковую потік – коли енергія, мистецтво, потече крізь мене, а я, немов кабель, яким біжить струм, передаю все це у наш світ. Це суть проекту moe. Це суть абсолютно всього», – коментує ідею свого двомовного міньйону «Зорепад» Moe Nagasi.

Додамо, що свіжий чотиритрековий міні-альбом наразі можна придбати за допомогою сервісу Bandcamp, висловивши підтримку проекту, або ж вільно послухати у соціальних мережах. Пісні цього релізу вже сьогодні звучать на хвилях Radio Submarina, Old Fashioned Radio, Тиса.fm та інших станцій, тож пропонуємо і вам приділити їм трохи уваги.

Українська музика: moe – Зорепад

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *