MniShek – Вільна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MniShek – Вільна (Сингл)

За словами учасників гурту MniShek, вони постійно експериментують із звучанням своїх творів і новий сингл «Вільна» – чудове відображення їхніх останніх творчих пошуків. Запис та зведення свіжого синглу з майбутнього альбому гурту: LSD Records.

Головною подією, оспіваною у творі «Вільна», є зазвичай важкий процес розриву відносин між чоловіком та жінкою, що завдає болю обом сторонам і майже завжди сприймається у якості виключно негативного досвіду. Однак, музиканти прагнули продемонструвати трохи інший погляд на проблему: розставання не як кінець, а як початок нового життєвого етапу. У пісні зображено фінал стосунків у розумінні початку нової життєвої сторінки для обох молодих людей, яких пов`язує вдячність за спільне минуле, за весь час, який вони щасливо провели разом.

«Пісня виникла як органічне завершення особистої драми автора, подруги гурту, що подарувала MniShek цю роботу. Саме як результат переосмислення, нового погляду на реальну картину ситуації, звільнену від негативних реакцій, з’явився твір із символічною назвою «Вільна», – розповіли «Нотаткам» музиканти.

Наразі гурт продовжує роботу над альбомом, новими піснями, що мають побачити світ вже цієї весни.

Українська музика: MniShek – Вільна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *