Гурт MNISHEK у Черкасах - серці і культурному осередку України
Анонси, Матеріали

Анонс: Гурт MNISHEK у Черкасах – серці і культурному осередку України

Вже зовсім скоро, 22 квітня 2019 року, у місті Черкаси у місцевій обласній філармонії відбудеться великий сольний виступ фолк-рок гурту MNISHEK, на який ми запрошуємо всіх охочих.

Місце проведення майбутнього концерту було обрано не випадково, адже саме на землях Черкащини колектив здійснював перші кроки своєї концертної діяльності. Музиканти зазначають, що відкритість і щирість місцевих людей зіграли дуже важливу роль у становленні гурту, надали віру у власні сили та надихнули на подальші творчі звитяги.

«Запрошуємо всіх черкащан на сольний концерт гурту MNISHEK – наше маленьке музичне свято! Ми підготували програму зі старих та нових пісень, буде прем’єра, а також ще декілька музичних сюрпризів. Чекаємо на всіх із нетерпінням та сподіваємось на вашу підтримку!» – запросила меломанів фронтвумен Анна Міщенко.

Нагадаємо, що команда MNISHEK поєднує у своєму звучанні фольклорні мотиви із сучасними музичними тенденціями, тому у репертуарі гурту присутні як авторські роботи, так і народні пісні в оновленій адаптації. Засновниця гурту – вокалістка Анна – чверть життя провела у місцині, у минулому знаній як Чорнолісся – осередку прадавньої Чорноліської культури. Містична енергія тієї місцевості не могла не накласти відбиток на дівчину, яка пізніша зібрала свій власний гурт з метою відроджувати давні музичні традиції та створювати на їх фундаменті нові пісенні форми.

Квитки
Зустріч у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *