MniShek – Туман
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MniShek – Туман (Сингл)

Молодий фолк-рок гурт MNISHEK почав знайомити меломанів зі своєю новою піснею «Туман», з якою колектив візьме участь у прийдешньому нацвідборі до Євробачення 2019. У свіжій композиції киян йдеться про те, що сучасні люди, живучи у шаленому темпі та віртуальних світах, часто пропускають крізь себе реальне життя, майже не помічаючи потенційно важливих подій, людей, явищ, тощо. Музиканти запевняють, що дуже важливо вміти час від часу робити своєрідне «перезавантаження» свідомості, для того щоб заново переосмислити пріоритети, повернутися до вірних життєвих акцентів.

Саме із цим треком про завісу на очах із проблем, зайнятості та гаджетів, MNISHEK візьмуть участь у національному відборі до Євробачення, який відбудеться 9, 16 та 23 лютого. «Ми весь час намагаємося ставити перед собою нові задачі, і чим вони важчі, тим краще. Адже лише через подібні випробування відбувається розвиток. А назвати більш грандіозний конкурс за Євробачення, погодьтесь, важко! Навіть просто задля отримання досвіду такого рівня варто спробувати. До того ж я завжди була шанувальницею цього конкурсу, для мене це щорічна музична подія, яку я з нетерпінням чекаю», – розповіла читачам «Нотаток» фронтумен гурту Анна Міщенко.

Втім, прогнозувати результати відбору співачка поки що не береться. «Як показує досвід, заздалегідь ніколи напевно не знаєш, яка саме пісня переможе. Звичайно, вона має бути цікавою, чимось особливою, але ключовим елементом, на мою думку, є виконавець. Те, як він співає, як передає емоцію пісні, наскільки він є унікальним як особистість якраз і визначає перемогу», – додала вона.

MniShek – Туман
MNISHEK y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *