MniShek – Свій закон
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MniShek – Свій закон (Сингл)

Молодий київський фольк-рок гурт MniShek пропонує до ознайомлення вітчизняних меломанів свою нову роботу «Свій закон», яка стала одним з найперших записаних творів у дискографії команди. Початково барабанщиком колективу була створена мелодія, після прослуховування якої у музикантів сформувалось чітке розуміння, про що саме має бути майбутня пісня. За словами учасників MniShek, саме музика підказала подальший розвиток та основну ідею твору. Слова до пісні та кінцевий варіант звучання допомогла знайти талановита авторка, композитор та подруга гурту – Ольга Горбенко.

«Народження пісні – це подія, що відбувається на межі двох світів: реального фізичного та сакрального світу почуттів, думок та фантазій. І ти ніколи заздалегідь не знаєш, який саме з цих двох вимірів стане каталізатором, підштовхне до створення нової музичної одиниці. Саме за таких умов реалізувалась наша нова пісня «Свій закон». Ключовою фігурою в пісні виступає ніч, яка таїть у собі невідомість та безліч небезпек, що нещадно лякають та намагаються зупинити тебе, спотворити реальність. Однак у тобі є сила аби опиратися своєму страху, перебороти його, адже він лише ілюзія у голові. Саме страх зображено в образі ночі. Ми часто намагаємося сховатися, втекти від проблем або обставин, мотивуючи це тим, що вони сильніші за нас, а тому ми не можемо нічого змінити. Але така позиція є хибною, адже в кожного з нас є достатньо сили, аби самому керувати своїм життям, створювати потрібні обставини та долати будь-які перешкоди. Страх – це лише наша реакція на ті чи інші події, а отже ми владні контролювати та трансформувати його. Якщо в людини є ціль і віра у себе – вона спроможна на будь-що!» – розповіли нашому сайту музиканти MniShek.

Разом з тим вони зазначають, що робота над їхньою повноформатною платівкою наразі практично не зупиняється, тому, ще до її релізу, меломани матимуть змогу ознайомитися зі ще декількома новими композиціями.

Українська музика: MniShek – Свій закон

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *