MniShek – Сонце
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

MniShek – Сонце (Лірик-відео)

Столичний етно-рок гурт Mnishek оприлюднив свій новий сингл «Сонце», доповнивши його роликом у форматі лірик-відео. Запис та зведення новинки відбувалися на студії LSD Records у Києві.

Що стосується головної ідеї новинки Mnishek, то тут музиканти звернулися до образу Сонця, як постійного супутника людського життя, розмірковуючи крізь призму його променів на вічні теми. «Сонце вічне у порівнянні з нашим швидкоплинним існуванням. Хто ми? Звідки? Куди йдемо? Може коли-небудь саме Сонце відкриє нам цю найбільшу таємницю?» – задаються риторичними питаннями учасники команди.

Наразі свіжа композиція від Mnishek вже доступна не тільки для прослуховування онлайн, але і для замовлення на сервісах iTunes, Google Play та інших. Відтак, для того щоб підтримати колектив та віддячити за музику, достатньо всього лише придбати нову пісню за символічну плату на перелічених веб-платформах.

Зауважимо, що Mnishek є учасниками поточного сезону шоу-конкурсу Dockers ROCK Battle, де вони успішно подолали стадію відбору і дісталися до півфіналу змагань. Втім, через непередбачувані обставини (хворобу вокалістки), гурт не зміг прийняти участь у запланованому півфіналі, але має виступити у додатковому півфіналі, дату проведення якого буде оголошено згодом. Слідкуйте за анонсами!

MniShek – Сонце

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *