MNISHEK – Переманочка
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

MNISHEK – Переманочка (Сингл)

Гурт MNISHEK вирішив подякувати весняній порі за те, що вона відігріла нас після довгої холодної зими, та провести її за допомогою нової пісні-веснянки «Переманочка». За словами музикантів, ця композиція немов пульсує в унісон із самою природою, тож відчуйте її і ви!

«Зазвичай, народні пісні до нас приходять по-різному: через безпосередній пошук у відповідних джерелах, або за порадою. Цього разу пісня сама нас знайшла. Я випадково натрапила на її автентичне виконання у мережі і відчула, що маю це заспівати. Спочатку з’явилася акустична версія, ми підбирали найвідповідніше оформлення до пісні, яке б підкреслило її красу звучання. Не можу однозначно сказати, чи за рахунок мелодики, чи тексту, але «Переманочка» наче вводить у якийсь сакральний стан, чарівну реальність. Саме це ми прагнули максимально передати», – коментує для «Нотаток» новинку вокалістка гурту Анна Міщенко.

Також виконавиця зазначила, що у планах гурту MNISHEK на майбутнє вже є задумка створити підбірку пісень відповідного наповнення та атмосфери, об’єднаних певною концепцією. Втім, коли це точно станеться, музиканти поки сказати не можуть, але зерно ідеї вже посіяно!

MNISHEK – Переманочка
MNISHEK y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *