MniShek – Душко моя
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

MniShek – Душко моя (Кліп)

Столична рок-команда MniShek презентує свіжу відеороботу до народної лемківської пісні «Душко моя». За задумом авторів, головна героїня кліпу – це дівчина, що емоційно втомилася розриватися поміж двома юнаками та у фіналі лишає обох, так і не обравши жодного з хлопців. Задіяна у кліпі етно-стилістика влучно підкреслює внутрішній стан героїні відео, ніби посилюючи всі ті емоції, які відчуває тендітна жіноча душа.

«Вибір пісні був не випадковим. Коли ми починаємо працювати з народною піснею, ми намагаємося переосмислити її, знайти новий варіант звучання. Так само сталося і з «Душко моя» – в традиційному виконанні вона є доволі грайливою, однак за змістом у пісні розкривається досить фатальна драма любовного трикутника. Саме цю сторону пісні ми бажали висвітлити, змістити фокус уваги на її емоційну складову. Взагалі лемківські пісні завжди вирізняються глибоким трагізмом та надзвичайною мелодійністю. Тому в майбутньому ми плануємо поповнити наш репертуар ще й іншими піснями саме цієї народності», – прокоментували реліз для нашого сайту учасники MniShek.

Зйомки відео проходили на шести різних локаціях Києва, серед яких –виставковий комплекс ВДНГ, бібліотека імені Вернадського, дах шістнадцяти поверхового будинку на Солом’янці, а також парк поблизу вулиці Коновальця.

Наразі MniShek продовжують працювати над своїм першим повноформатним альбомом, реліз якого відбудеться протягом наступного 2018 року.

Українська музика: MniShek – Душко моя

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *