MniShek – Дякую тобі
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MniShek – Дякую тобі (Сингл)

Усі ті, хто встиг ознайомитися з нашим нещодавнім інтерв’ю з вокалісткою столичного гурту Mnishek Анною Міщенко, вже знали, що останнім часом цей фолк-рок гурт активно працював над своїм новим синглом «Дякую тобі». За словами авторів, у форматі даної роботи вони чимало експериментували над інструментальною складовою треку, але в той же час не забували про своє прагнення створити драйвову та потужну пісню. Втім, фінальний результат може здатися досить незвичним для постійних слухачів колективу.

«Коли у людини є мрія, мета і всі сили та прагнення спрямовані на її досягнення, світ навколо починає вібрувати, пульсувати в такт цій меті та сприяє її здійсненню. Всі, хто вже був або є в цьому потоці, не можуть заперечувати його існування. І як ми його не назвемо – допомога Всесвіту, янгол-охоронець, космічна енергія – ця сила не припинить своєї дії і буде вести нас через усі перешкоди до перемоги над обставинами, над зневірою, над собою. Це є основною ідеєю нової пісні гурту Mnishek «Дякую тобі» – ми отримуємо допомогу, коли вона нам дійсно потрібна і ми маємо бути вдячні за це», – коментують учасники гурту.

Запис та зведення: LSD Records. Додамо, що прем’єра свіжого треку від Mnishek відбулася сьогодні, 12 листопада 2018 року, і вже невдовзі новинку можна буде не тільки послухати, але і придбати за допомогою спеціалізованих сервісів.

MniShek – Дякую тобі

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *