MLOSNO – Отаман
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MLOSNO – Отаман (Сингл)

Раді познайомити вас із ще одним цікавим музичним проектом MLOSNO, який може бути відомий декому під попередньою назвою Freedom Cry, та його новою композицією «Отаман». До речі, саме цій пісні випало стати першим синглом з майбутнього, третього за ліком номерного альбому гурту (під обома назвами), запланованого на весну 2017 року. Робота над новинкою проходила на запорізькій студії Andyprojects у складі Дмитра Кушніра (автор тексту і музики, вокал, акустична гітара) та Андрія Іванюка (аранжування та всі інші інструменти).

За словами музикантів MLOSNO, їхня пісня «Отаман» – це данина поваги нашим відважним пращурам та висловлення щирої віри у незламність українського народу. «Дуже символічно, що я написав цю композицію на свято української вишиванки. Вартувало тільки мені вдягнути вишиванку, як рядки майбутньої пісні почали самі по собі складатися в голові, тож лишалося тільки записати їх на папері. А там і музика одразу ж підтягнулася. Бажаємо всім приємного прослуховування, далі буде», – зазначає Дмитро Кушнір.

Наразі учасники MLOSNO продовжують активну роботу над майбутнім студійним лонг-плеєм, присвяченому темі людини як творця. Усі пісні повноформатної платівки по факту вже написано, тож тепер музиканти мають доробити деякі аранжування і знову ж таки вирушити на студію звукозапису.

MLOSNO – Отаман

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *