Місто Фантомів - Перший (EP)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Місто Фантомів – Перший (EP)

Розпочнемо цей чотириденний робочий тиждень з порції нової цікавої української музики, яку ми підготували спеціально для вас. Отже знайомтесь – рок-гурт «Місто Фантомів», родом з першої столиці України – Харкова, та їхній дебютний студійний EP-реліз під назвою «Перший». Міні-альбом молодого колективу вмістив у себе кількість пісень, тотожну кількості робочих днів на цьому тижні, серед яких своє місце отримали композиції «Кольори», «Повія», «Дякую» та «Лячно».

Запис «Першого» міні-альбому хлопців відбувався на Харківській студії «О!» приблизно протягом останнього півріччя. Над згаданим релізом працювали наступні музиканти: Олексій Хлонь (вокал, тексти), Олександр Іваненко (акустична гітара), Сергій Савченко (електрогітара), Іван Сободиш (бас), Сергій Ковальов (перкусія) та Олексій Билим (барабани).

«Будьте до нього добрими, уважними і чесними. Для Вас це всього лише маленький альбом, а для нас це великий крок і неймовірний досвід, який ми врешті можемо розділити з вами!» – написали учасники гурту «Місто Фантомів» на сторінках у соцмережах. «Цей EP став дійсно важливим етапом для групи. Ми довго йшли до нього і тим не менш, багато чого змінювалось буквально під час запису. Альбом дуже особистий для кожного з учасників і ми сподіваємось, що він знайде відгук у серцях слухачів. Хоча його тексти і мають здебільшого мінорне забарвлення, проте загальним посилом лишається надія і щирість», – розповів «Нотаткам» гітарист Сергій Савченко.

Отже слухайте та оцінюйте «Перший» EP від «Міста Фантомів», а також залишайте ваші відгуки і побажання на офіційній сторінці колективу ВКонтакті.

[fap_track id=”6319″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *