Арсен Мірзоян – Паперовий сніг
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Паперовий сніг (Альбом)

Прем’єра сьогоднішнього дня – довгоочікуваний студійний альбом Арсена Мірзояна під назвою «Паперовий сніг», з яким відтепер мають змогу ознайомитись всі охочі вітчизняні й не тільки меломани. Свіжа платівка, яку сьогодні офіційно виклали в Інтернет для онлайн-прослуховування, вмістила у себе десять авторських композицій виконавця, серед яких – сім треків українською мовою та три російською. Зокрема, серед російськомовних композицій представлена спільна пісня Арсена Мірзояна та відомого українського автогонщика Олексія Мочанова під символічною назвою «Исповедь гонщика».

За словами Арсена, загальну концепцію нової платівки «Паперовий сніг» він придумав спільно зі своїм саундпродюсером Віталієм Телезиним та охрестив її для себе як «безгітарний рок». Та й дійсно, класично-рокова гітарна композиція в новому альбомі фактично тільки одна – «Медузи», а всі інші пісні, окрім, звісно ж, рокових віянь, увібрали у себе елементи з інших, близьких за духом музичних напрямків.

Цікаво, що так довго на альбом Арсена Мірзояна прихильники могли і не чекати, адже свого часу платівка була практично повністю готовою, але Арсен та музиканти все зважили і вирішили все ж таки переробити її деякі моменти через присутній брак та певні помилки. «Так, ми мали «нагоду» видати диск «Паперовий сніг» з цими помилками, а потім якось перед критиками та слухачами виправдовуватись, мовляв, робили все, щоб встигнути у термін… Але ні – всі тверезо оцінили ситуацію та твердо вирішили виправити навіть найменші недоліки альбому. Адже нікому не хочеться, щоб було соромно за якісь моменти», – розповів співак.

Невдовзі «Паперовий сніг» Арсена Мірзояна має також надійти у продаж на сервісах ліцензійного контента iTunes та Google Play, а також з’явитися на полицях музичних крамничок міст України.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *