Арсен Мірзоян & Богдан Ковальчин – Бог біля тебе
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян & Богдан Ковальчин – Бог біля тебе (Кліп)

«Це не зовсім пісня про війну, це, скоріше, пісня, написана війною», – каже про нову, спільну з десантником Богданом Ковальчином композицію під назвою «Бог біля тебе» відомий український співак Арсен Мірзоян. Прем’єру цієї пісні було приурочено спеціально до завтрашнього свята Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Музичний супровід новинки написав Мар`ян Ганусяк, а вже слова Арсен Мірзоян, Богдан Ковальчин та Мар`ян Ганусяк створювали разом у форматі творчого тріо. Саунд-продюсування та запис треку відбувалися у Львові, на студії звукозапису Jenny Records, відеокліп до нього знімали спеціалісти ArtSide Production.

«На мою думку, цивільним виконавцям та авторам відчутно важче створювати подібні твори. У таких роботах, зазвичай, набагато більше війни. А от десантура навпаки, як бачите, співає про сонце, про Бога, про своїх друзів і побратимів, про любов… І тільки вже у самісінькому кінці – про смерть. Я дуже дякую всій команді за довіру та за можливість втілити у життя цей проект», – поділився думками Арсен Мірзоян.

Зйомки кліпу на пісню «Бог біля тебе» проходили під час великих військових навчань бійців 80 десантно-штурмової бригади на полігоні Міжнародного центру безпеки та миротворчості, більш знаному як Яворівський полігон. У цих навчаннях брав участь і Богдан Ковальчин, якого ви побачите у відео.

Додамо, що музичну роботу «Бог біля тебе» було записано у рамках проекту «Пісні Війни», координатори якого запланували ще три прем’єри до кінця поточного року, а вже у наступному мають на меті видати цілий диск військово-зіркових пісень.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *