Арсен Мірзоян – Інші Двері (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Інші Двері (Кліп)

Пропонуємо вам ознайомитись із новинкою від «залізного голосу країни» Арсена Мірзояна у вигляді зовсім свіжого відеокліпу на пісню «Інші двері», що увійшла до нещодавно оприлюдненого альбому виконавця під назвою «Паперовий сніг». Ми вже згадували на сторінках нашого ресурсу цю композицію, коли її було оприлюднено у якості окремого до-альбомного синглу, тож більше деталей про сам трек ви можете дізнатися за наступним посиланням.

Щодо відеокліпу «Інші двері», то створити його Арсену Мірзояну допоміг режисер та кліпмейкер Олег Борщевський. За задумом знімальної групи, у новому ролику Арсен опиняється у замкнутій кімнаті та намагається віднайти ті самі алегоричні «Інші двері», а задля того, щоб потім пройти крізь них, головному герою необхідно переосмислити багато речей зі свого минулого життя та пізнати й духовно прийняти своє оновлене «я».

Цікаво, що зйомки відбулися в одному зі столичних знімальних павільйонів ще за місяць до настання Нового року, але офіційна прем’єра нового кліпу «Інші двері» відбулася в Інтернеті тільки сьогодні, 16 лютого 2016 року. «Ми вирішили притримати цей кліп та не випускати його перед Новим роком, адже тоді б він ризикував потонути у розмаїтті «йолок» та залишитись непоміченим глядачем. Я особисто дуже не хотів, щоб нове відео розтануло в новорічному шоу-бізнесі, тож було вирішено перенести прем’єру на лютий», – розповів Арсен Мірзоян.

Додамо, що новий ролик став шостим офіційним релізом у відеографії виконавця, який наразі зайнятий підготовкою до концертного туру на підтримку нового альбому, що розпочнеться у Києві вже 7 березня 2016 року в Жовтневому Палаці.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *