Mirami – Екстазі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Mirami – Екстазі (Кліп)

Львівське дівоче поп-тріо Mirami у своїй новій пісні «Екстазі» співає, звісно, не про наркотики, а про особливу прив’язаність та потребу у регулярній взаємодії. І навряд чи це почуття зіставне з вінтажним Volkswagen Jetta, на фоні якого відбувається левова частина подій свіжого кліпу, а, скоріше, із коханою людиною кожної з дівчат. Виходячи з того, що співачки прагнуть бути ближчими до зірок у прямому сенсі цих слів, однією зі знімальних локацій став дах місцевого будівельного комплексу «Парус».

Режисером та оператором кліпу «Екстазі» виступив знаний спеціаліст Володимир Шурубура, який співпрацює із Дзідзьо, гуртами «Антитіла» і «Тартак», Аркадієм Войтюком, Іриною Федишин та багатьма іншими. «Нарешті вже можна запрем’єрити новий кліпчик! Ми працювали над ним дуже натхненно, хоча і важко. Тому щиро дякую всім, хто чекав, надихав, старався, працював, танцював, співав, допомагав, малював, чесав, одягав, готував, виправляв, стрибав і пірнав! Ви всі супер!» – пише у соціальних мережах режисер новинки.

Варто зауважити, що публіка переважно тепло прийняла новинку від Mirami, залишивши чимало коментарів у соціальних мережах за самі лише три дні від моменту прем’єри. Ось деякі з них: «Той момент, коли з перших секунд розумієш, що це хіт», «Шмаття до бісу стильне!», «Бакун (один з продюсерів, – прим.) – другий Девід Гетта», тощо. Але були і негативні відгуки у яких йшлося про наступне: «Не до порівняння з першими синглами, на жаль», «А дівчата взагалі знають, що таке mdma?» (офіційна назва наркотичного препарату «екстазі», – прим.), «Стиль чую, але мало еротизму»… Долучайтеся до обговорення і ви!

Українська музика: Mirami – Екстазі

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Mike says:

    Дах не ТРЦ Кінг Крос Леополіс, а будівельного комплексу Парус… Ви б хоч анотацію під кліпом прочитали.

    1. В анотації про це, до речі, не йдеться. Але ми хоч виправили :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *