MIR-y-MiR – ІІ світи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MIR-y-MiR – ІІ світи (Сингл)

Продовжуємо сьогоднішній імпровізований марафон сучасної сумської української музики, та пропонуємо до вашої уваги свіжий авторський сингл «ІІ світи» від хлопців з гурту Мir-y-Mir, склад якого, до речі, де-не-де співпадає зі вже згаданими нами сьогодні проектом Lost Message. Взагалі формація Мir-y-Mir була заснована близько року тому двома братами, Іваном та Олександром Мирошниченками, та спочатку планувалася у вигляді виключно інструментального проекту. Проте музиканти вирішили з часом піти далі, та після кількох інструментальних треків презентували англомовний сингл Time, передуючий україномовній новинці «ІІ світи».

«Наш перший україномовний сингл «ІІ світи» розповідає про одвічну запеклу боротьбу добра і зла в середині кожного з нас. У ній ви дізнаєтесь про деякі темні та світлі глибини внутрішніх світів, адже погодьтеся, божевілля і талант часто прийнято вважати сусідами. У всіх нас присутні внутрішні протилежності, які борючись між собою зумовлюють наші вчинки, розставляють пріоритети, формують цілісне бачення оточуючого світу. Ця боротьба постійна та некерована…Ця боротьба фактично і є самим життям…», – розповів «Нотаткам» один з засновників Мir-y-Mir Іван Мирошниченко.

Додамо, що наразі учасники Мir-y-Mir завершують роботу над своїм новим офіційним відеокліпом та обіцяють найближчим часом показати ролик широкому загалу. Слідкуйте за новинами!

MIR-y-MiR – Два світи

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Vudu says:

    Іваном та Олександром Мирошниченками

    1. Виправив, дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *