МІМ - Моя Інтимна Музика (Альбом)
Матеріали, Популярна музика, Релізи

МІМ – Моя Інтимна Музика (Альбом)

Дебютний акустичний альбом лідера сумського гурту «Інше Бачення» Нікіти Чеканського став доступним для ознайомлення всім прихильникам романтичної музики українською мовою та звичайним вітчизняним меломанам декілька днів тому. Десять треків дебютної платівки співака були оприлюднені на офіційних сторінках проекту «МІМ» («Моя Інтимна Музика») у соціальних мережах.

Як розповів «Нотаткам» Нікіта, проект «МІМ» є результатом його потягу до фортепіанної музики. Його сповнено особистою інтимною лірикою і він має чітку змістовну лінію, основу якої складають людські почуття, сильні переживання, шалені емоції, спогади, втрати та надії.

За його словами, оскільки інші учасники «Іншого Бачення» наразі знаходяться у Китаї та займаються створенням музичного наповнення першого повноформатного альбому гурту, він, маючи багато натхнення, вільного простору і часу, вирішив вдихнули життя у власний сольний проект. «Оскільки я є автором текстів і музики як в рамках творчості «Іншого Бачення», так і в проекті «МІМ», і вся ця творчість, за великим рахунком, є моїм бачення світу і музики, я вирішив не давати власному альбому якусь додаткову назву. Адже назва «Моя Інтимна Музика» сповна вміщує в себе обсяг змісту, закладений мною у цей реліз», – розповів співак.

Додамо, що наразі відбувається організація та перемовини щодо туру проекту «МІМ» містами України, приуроченого до видання згаданої платівки. Вже зараз заплановано виступи у Києві, Харкові , Дніпропетровську, Львові, Тернополі, Чернівцях, Луцьку та інших містах, які мають відбутись влітку 2015 року. Слідкуйте за новинами та анонсами.

[fap_track id=”6424″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *