MilkIt – Падають зірки
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MilkIt – Падають зірки (Сингл)

«Ти не дивись, не чекай мене, лети», – меланхолійно звертаються до когось ефемерного музиканти вінницького гурту MilkIt , які після деякої паузи у релізах, презентували у мережі свій новий сингл «Падають Зірки». Та й дійсно, без малого півроку вже минуло з моменту оприлюднення попередньої пісні «Моя свобода», а з моменту виходу дебютного альбому музикантів взагалі дуже швидко пройшло цілих два роки. Згаданий нами попередній студійний сингл супроводжувався заявами стосовно повернення команди до активної творчої діяльності, підкріпленими оновленою концертною програмою, а свіжа композиція «Падають Зірки» якраз видається продовженням даної мандрівки по обраній музичній стежці.

Про що піде мова у новинці від MilkIt? Про це, звісно ж, ніхто не зможе розповісти вам краще за самих музикантів. «Якщо дивитися глобально, то пісня «Падають Зірки» про пізнання самого себе і переосмислення власного місця у соціумі, та, можливо, про перегляд своїх внутрішніх поглядів. Адже у кожного із нас є своя зірка – у когось вона летить просторами Всесвіту, осяюючи життєвий шлях, а у когось навпаки, падає до безодні чорних дір», – ділиться з Нотатками вокаліст гурту Денис Токарчук.

Він також зазначив, що станом на сьогоднішній день, у MilkIt вже є кілька готових, майже відточених треків, які треба ще трохи допрацювати і нести прямо до студії. Усі вони, скоріше за все, будуть із часом видані як окремі web-сингли, тому не пропустіть наступних новинок!

Українська музика: MilkIt – Падають зірки

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *