MilkIt – Моя свобода
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MilkIt – Моя свобода (Сингл)

Після достатньо тривалої творчої паузи, вінницький рок-гурт Milkit з радістю ділиться зі слухачами новими результатами своєї творчої роботи – зовсім свіжим авторським синглом під назвою «Моя Свобода». Запис та зведення композиції відбувалися на місцевій студії звукозапису EgoMOTION Records.

«Девізом пісні «Моя Свобода» можна вважати фразу «не дай стати тілу тюрмою душі», яка пошепки промовляється після другого приспіву. Загалом сам трек було написано достатньо спонтанно. Все почалось із звичайної мелодії, награної на одній із репетицій і практично одночасно в мою голову прийшли слова приспіву. Бажаю всім приємного прослуховування, діліться, лайкайте, завантажуйте, коментуйте і, найголовніше, слухайте!», – передав читачам «Нотаток» лідер Milkit Денис Токарчук.

За його словами, формація вже зараз може похизуватися чималою кількістю нових пісень та напрацювань, тож попереду на її учасників чекає дуже багато студійної і творчої роботи, ну а сам сьогоднішній сингл «Моя Свобода» Денис називає символічним початком бурі після затишшя. За наступними прогнозами та новинами від цього природного явища, слідкуйте на сторінках Milkit у соціальних мережах.

MilkIt – Моя свобода

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *