MilkIt - Amsterdam
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MilkIt – Amsterdam (Альбом)

Молодий вінницький рок-гурт MilkIt представив широкому загалу свій перший студійний повноформатний альбом, який отримав назву Amsterdam. Свіжа платівка вмістила у себе тринадять авторських композицій колективу, частина з яких була написана ще до офіційного створення гурту, яке датується 2009 роком, а інша частина вже пізніше. Так, наприклад, пісню «Я буду» було перезаписано фактично під час роботи над релізом, та включено у нього в якості бонус-трека.

Запис альбому було розпочато більше року тому, але дату презентації декілька разів переносили через різні незалежні від музикантів обставини. Студійна робота проходила на вінницькій студії «Точка», а згаданий раніше трек «Я буду» записували на студії EgoMOTION Records. Як розповіли музиканти, у своїй творчості вони намагалися тематично охопити якнайширший спектр напрямків: на диску «Амстердам» слухач знайде чуттєву любовну лірику, актуальну соціальну тематику, веселий драйв та багато іншого.

Цікаво, що на звороті фізичного компакт-диску Amsterdam, учасники MilkIt вказали найдоцільнішу на їхню думку швидкість руху для прослуховування кожної пісні нового CD в автомобілі. До речі, підтримати гурт, придбавши за символічну плату власну копію свіжого альбому, ви можете, зв’язавшись з музикантами за контактними даними, вказаними на сторінці офіційної спільноти ВКонтакті.

MilkIt – Amsterdam

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *