Miles Babies – То Було Cool
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Miles Babies – То Було Cool (Сингл)

Так вже сталося, що перерва між україномовними релізами інді-гурту Miles Babies розтягнулася більше ніж на рік: нещодавно перелік творів команди рідною мовою було поповнено другим треком під назвою «То Було Cool». І якщо попередня робота «Естетам» характеризувалася сумішшю фанку та року, то актуальну новинку музиканти створили у кращих традиціях романтичної балади. За словами музикантів, це нібито і «мєдляк», але водночас його не позбавлено необхідного драйву.

Над накопиченням та звучанням пісні працював Лесик Omodada зі студії «Шпиталь Рекордс» (Тернопіль).

«Якби я мав таку можливість та вміння, я би однозначно екранізував цю історію! Коли я сам слухаю трек «То Було Cool», уява малює пальми Каліфорнії, прохолодний басейн із лазурною водою, трохи авантюрний настрій, яким насичене це пряне повітря та томне відчуття чогось, що наближається. І що саме, поки що складно сказати, але це точно дещо важливе. Тому бажаю усім приємного прослуховування та обіцяю – То Буде Cool», – пише у Фейсбук Олексій Макаров, вокаліст Miles Babies.

Так само як і попередника, свіжий сингл «То Було Cool» можна послухати у мережі, або вільно та безкоштовно завантажити до своїх девайсів за допомогою сервісу SoundCloud.

Українська музика: Miles Babies – То Було Cool

Завантажити з Soundcloud


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *