Miles Babies – Happy End
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MILES BABIES – Happy End (Сингл)

«Happy End» – це крайній, на даний момент, сингл столичної інді-четвірки MILES BABIES. Композиція стала другим синглом, оприлюдненим гуртом після майже річної паузи та поповила арсенал україномовних пісень MILES BABIES. Запис традиційно здійснювався на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс» під керівництвом саунд-продюсера Лесика Драчука ака OMODADA.

«Happy End» – це дуже камерна композиція, навіть інтимна. Тема, звісно, в музичній ліриці не нова, але це, насамперед, спроба MILES BABIES зробити трек з холодною атмосферою зимової буденності, в якій, тим не менш, грає час від часу промінь світла та передчуття змін на краще.

Олександр Купрієнко, бас гітарист: «Ця композиція демонструє наші наміри привнести в саунд холода та криги, але потім обов’язково розтопити їх мажорним фіналом. Це і є Хєппі Енд! А вийшло в нас чи ні, розсудять слухачі. Щодо нас, ми цілком задоволені результатом і символічний Хєппі Енд в історії цього треку таки відбувся».

Ольга Хоменко, барабанщиця: «Вдалося зробити дуже повільній біт і при цьому не втратити драйв. Цей трек обов’язково повинні вподобати естети та поціновувачі нічної атмосфери в місті, з його самотніми ліхтарями та порожніми трасами. А щодо конкретики, то хочеться виразити окремий респект саунд-інженеру трека – Лесику Драчуку за доречні акценти та «кригу і лід» в приспівах».

Для обкладинки синглу була використана оригінальна світлина, зроблена в літаку. Автором обкладинки виступив фронтмен гурту Олексій Макаров.

Поява синглу є продовженням нового етапу в житті гурту. Імовірно, разом із раніше записаними треками, сингл «Happy End» стане частиною повноцінного альбому, вихід якого наразі запланований на 2019 рік. Але що до моменту релізу згаданої платівки, музиканти обіцяють поділитися зі слухачами як мінімум двома новими композиціями, днями записаними на все тій же студії «Шпиталь Рекордс».

MILES BABIES – Happy End
MILES BABIES y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Sergiy says:

    Крайній? Ще б сказали перший з кінця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *