Miles Babies – Естетам
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Miles Babies – Естетам (Сингл)

Кияни з гурту Miles Babies заспівали українською! Колектив, який багато хто вже встиг охрестити одним з найцікавіших представників модерної вітчизняної музики, презентували в Інтернеті свій новий сингл під назвою «Естетам», що став першим україномовним доробком творчого гандикапу формації. Зазначимо, що концертне відео зі згаданим треком з’явилося у мережі ще у вересні 2015, а відучора, 10 лютого 2016 року, композиція стала доступною всім меломанам у гарній студійній якості.

До речі, про студію: свій новий трек Miles Babies писали у Тернополі, на знаній місцевій студії звукозапису «Шпиталь Рекордс» за допомоги Лесика Драчука. Щодо стилістики пісні, то вона вже звично для хлопців являє собою суміш жанрів, зокрема, у більшій мірі фанку та року, із невеликими домішками інших супутніх напрямків. Варто відмітити, що саме така мультижанровість підкуповує багатьох слухачів MB, які вже встигли оцінити характерний мікс рок-н-ролу, джазу, фанку та навіть хіп-хопу у виконанні киян.

Музиканти розповіли, що їхня нова пісня «Естетам» хоча і є за своєю суттю класичною історією про кохання, проте має за основу твердження про одвічне протистояння добра і зла, головним козирем у якому, на думку хлопців, і має стати це гаряче почуття.

До особливостей нового треку також варто віднести його обкладинку, у якості якої використано фото відомого українського кліпмейкера Віктора Придувалова.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *