MILES BABIES – Affair
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

MILES BABIES – Affair (Сингл)

Miles Babies презентували романтичний україномовний трек Affair, який присвятили всім закоханим. За допомогою новинки музиканти запропонували усім охочим перенестися у теплі спогади минулого, або ж навпаки, насолодитися приємним передчуттям близькості з коханою людиною. Головне, щоб ці емоції були максимально щирими, а почуття справжніми. Запис традиційно здійснювався на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс» під керівництвом саунд-продюсера Лесика Драчука ака OMODADA.

«Affair – це, перш за все, трек з любовним настроєм. Це мелодійна та позитивна композиція, тим не менш, не позбавлена і легкої меланхолії, дуже характерної для творчості гурту в цілому. В музичному сенсі це достатньо солодка балада, забарвлена легким вкрапленням «космічних» клавішних. У змістовному плані вдалося досягти простоти, лаконічності та, водночас, поетичності рядків, впорядкованих у ясний та логічний асоціативний ряд. Це ніби мандрівка у часі», – розповів «Нотаткам» Олександр Купрієнко з гурту Miles Babies.

Поява синглу є продовженням нового етапу в житті команди. Трек Affair має стати частинкою майбутнього повноформатного альбому колективу, робота над яким триває вже дуже давно. Наразі музиканти анонсують реліз платівки на весну поточного року. Що ж стосується самої композиції, то її можна вільно завантажити до своїх медіа-девайсів зі сервісу Soundcloud, натиснувши відповідну кнопку на плеєрі нижче.

MILES BABIES – Affair
MILES BABIES y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *