МILENA – То є Ти
Матеріали, Популярна музика, Релізи

МILENA – То є Ти (Сингл)

До вашої уваги друга за ліком пісня молодої поп-виконавиці МILENA під назвою «То є Ти». Нагадаємо, що про дебютний реліз дівчини (пісня і кліп «Десь далеко») ми вже розповідали читачам «Нотаток» за наступним посиланням.

За допомогою нової пісні «То є Ти», МILENA звернулася до своїх однолітків, закликавши тих ніколи не опускати руки, завжди рухатися у напрямку до цілі. Співачка запевнила меломанів, що при будь-яких незгодах, які мали чи матимуть місце у житті, ніколи не можна втрачати себе. Дуже важливо, щоб у хвилини незгоди поруч були вірні друзі, адже, цитуючи виконавицю, тільки «разом ми зможемо зустріти наші нові дні».

«Слухайте і заряджайтеся мотиваційним настроєм! І пам’ятаємо, що потрібно творити тут і зараз, не дивлячись на всі складнощі й невдачі треба вірити в себе, у власні сили. Адже твоя сила – це ти! Дуже сподіваюся на вашу підтримку, чекаю ваших репостів, напишіть, чи сподобалася вам пісня», – закликала слухачів МILENA.

Додамо, що свіжа композиція вже доступна для ознайомлення та придбання на всіх популярних цифрових майданчиках. Далі буде!

МILENA – То є Ти
Придбати трек
YouTube канал

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *