MILENA – Десь далеко
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MILENA – Десь далеко (Кліп)

Молода українська співачка МILENA презентувала у мережі свою дебютну роботу під назвою «Десь Далеко» у супроводі офіційного відеокліпу (виробництво: BARIVAS film, режисер: Андрiй Івасiх).

Пісня «Десь Далеко» – про абсолютну непохитність власного Я, про налагодження внутрішньої гармонії, про те, що не зважаючи на труднощі, завжди треба прямувати тільки вперед. Музика та текст: Ольга Горбенко; зведення та аранжування: Євген Лукашкiн.

«Привіт, мене звати МILENA, мені 16 років. Це моя перша пісня, яка була написана рік тому і тільки зараз ми зважилися її випустити і зняти до неї кліп. З її допомогою я закликаю усіх не забувати про свою силу у душі, очах і серці, адже це головний путівник до мрiї, успiху, до сонця та любовi. Попри невдачі та потреби сучасного світу, іноді потрібно зупинитися і відчути щастя. Заряджайся пiснею, мрій та дiй», – закликає МILENA.

Дівчина також розповіла, що вже зараз працює над своїм наступним треком «То є Ти», що стане маніфестом одноліткам і новому поколінню. Слідкуйте за виконавицею на її сторінках у соціальних мережах та не пропустіть наступну новинку!

MILENA – Десь далеко
MILENA y Facebook
Придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *