Міхалок & Чемеров – Чорнобиль форева
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Міхалок & Чемеров – Чорнобиль форева (Кліп)

Сергій Міхалок і Олександр Чемеров представляють трек про Чорнобиль, в основі якого лежить пісня Кузьми Скрябіна «Чорнобиль форева». Музиканти отримали доступ до колекції звуків, які були записані в зоні відчуження українським художником Валерієм Коршуновим, і спільно зі саунд-продюсером Віталієм Телезиним на київській студії 211 створили за їхньої допомоги власну композицію-кавер. Інженер запису: Ростислав Терешко .

Диски з MP3 музикою, Audio CD, Blu-Ray та багато іншого ви можете придбати на сайті https://blu-ray-shop.com.ua/mp3 . 11 років на українському ринку продажу дисків, тисячі задоволених клієнтів.

«Такого щастя більше нам не треба» – ці слова в пісні Скрябіна червоною ниткою проходять в головах мільйонів людей. Замовчування інформації про аварію в минулому призвело до шаленої кількості жертв, а мовчання навколо неї сьогодні може привести до нової біди. Аварія на ЧАЕС – найбільша техногенна катастрофа в історії людства, яка забрала тисячі життів, яка завдала величезної шкоди екології, природі, здоров’ю людей», – коментують музиканти.

Варто зауважити, що для зйомок кліпу та заглиблення у тематику в цілому, Сергій Міхалок і Саша Чемеров особисто відвідали Зону Відчуження. За їхніми словами, це було відкрите спілкування і переосмислення відомої катастрофи на ЧАЕС, що об’єднує Україну і Білорусь.

Нагадаємо, що окрім треку «Чорнобиль форева» Чемерова і Міхалка, у рамках проекту «Звуки Чорнобиля» свої роботи представили ісландська група GusGus, музикант Bjarki, бітбоксер Dub FX, французька група TELEPOPMUSIK, та багато інших.

Міхалок & Чемеров – Чорнобиль форева

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Михайло says:

    Зйомка кліпу гут, але акторська гра Міхалкова і Чемерова – на 3. Просто плямкають під фанеру. Таке…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *