Made in Future feat XAC - Сильними
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Made in Future feat ХАС – Сильними (Сингл)

Львівський гурт Made In Future і ХАС порадували своїх слухачів цікавим тандемом, презентувавши своїм прихильникам спільну студійну роботу під назвою «Сильними». Перед вами потужний роковий саунд із глибоким змістовним текстом, притаманним обом виконавцям, і цікавим поєднанням речитативу з мелодичним вокалом. Це ще один маленький протест, який розкриває слухачу реалії сьогодення.

«Відверто кажучи – це була одна маленька мрія зробити з Назаром щось мега потужне. Так склалось, що наш друг і звукорежисер, з яким ми вже дуже довго співпрацюємо (Віталій Літягін, ViliRecords) є давнім другом ХАСа. Вони спільно давали виступи і, будучи на одному з їх спільних концертів, я зрозумів силу поєднання двох різних стилів. Тому ідея виношується ще з 2010-2011-х років. Але згодом, перед записом свого матеріалу, ми випадково з Назаром зустрілись на студії, познайомились, потім помалу завелась розмова, на кшталт, а ти не проти? Каже ні. Потім ще неодноразово обговорювали про спільний реліз і вже от цього року мрії та ідеї втілились у життя», – розповів «Нотаткам» гітарист Made In Future Роман Кузьменко.

Додамо, що пісню «Сильними» музиканти презентували на платних музичних сервісах ще 15 травня, а відсьогодні їхня спільна новинка, ця «історія про сильних людей», стала доступною для ознайомлення всім охочим. Запис, зведення, саундпродакшн: ViLi Records.

Made in Future feat ХАС – Сильними

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Круть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *